15-07-2024

Parashikimi i motit për sot ( e martë )

Për të martën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, të cilat më të shtuara pritet të jenë nga zona perëndimore e në veri të vendit, ku mund të gjenerojnë reshje të pakta lokale shiu gjatë orëve të pasditës dhe mbrëmjes.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 4 deri në 10°C, ndërsa ato maksimale prej 17 – 21 °C./MK

 

Asnjë koment

Comments are closed.