19-07-2024

Parashikimi i motit për të enjten ( 21.03 )

Për të enjten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira gjatë ditës. Acar në orët e mëngjesit.

Era do fryjë nga kuadrati i veriperëndimit, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 10-40 km/h.

Temperaturat do të shënojnë ngritje, me minimale që do të luhaten prej -4 deri në 1°C, ndërsa ato maksimale prej 15 deri në 18°C. /MK

Asnjë koment

Comments are closed.