16-04-2024

Parashikimi i motit për të hënën ( 26.02 )

Për të hënën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira. Ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar në lokalitete.
Era do të fryjë nga juglindja, e cila kohë pas kohe pritet të jet të e fuqishme, me shpejtësi prej 17-46 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 5 deri në 7°C, ndërsa ato maksimale prej 15 deri në 18°C./MK

Asnjë koment

Comments are closed.