22-07-2024

Parashikimi i motit për të martën ( 20.02 )

Për të martën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ndërsa lokalisht pritet të ketë ndonjë reshje të izoluar shiu.

Era do të fryjë kryesisht nga drejtimi i veriut me shpejtësi prej 10-28 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -3 deri në 2°C, ndërsa ato maksimale prej 8 – 13 °C./MK

Asnjë koment

Comments are closed.