20-04-2024

Parashikimi i motit për të martën

Për të martën parashikohet të mbajë mot me diell, ndërsa lokalisht nëpër lugina dhe ultësira pritet të ketë mjegull në orët e mëngjesit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -3 deri në 2°C, ndërsa ato maksimale prej 5 – 12 °C. /MK

Asnjë koment

Comments are closed.