21-04-2024

Përfundon ndeshja në Suharekë, ja rezultati Ballkani-Llapi

Ka përfunduar pa fitues derbi i javës së 26-të në Superligën e Kosovës, mes Ballkanit dhe Llapit.

Rezultati përfundimtar në stadiumin e qytetit në Suharekë, ishte i barabartë 0-0.

Ky rrezulttat më së shumti i përshtatës skuadrës së Dritës, e cila me një fitore të mundshme nesër ndaj Gjilanit, do ta marr kryesimin e tabelës.

 

Ballknai aktualisht është lider i Superligës me 52 pikë, një më shumë se Llapi, ndërsa Drita renditet në vendin e tretë me 49 pikë./IndeksOnline/

Asnjë koment

Comments are closed.