09-02-2023

Prizren: Rrahje masive, tre persona bëhen për spital

Gjashtë persona janë përfshirë me një rrahje, e cila ka ndodhur në Prizren.

Referuar Policisë tre viktimat meshkuj, kanë pranuar tretman mjekësor, pasi që të njëjtit janë sulmuar fizikisht nga tre të dyshuar meshkuj kosovar.

Të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit, me vendim te prokurorit janë liruar ne procedurë të rregullt.

P. S  Foto nga arkivi

Asnjë koment

Comments are closed.