Prizren: Takohen drejtuesit e AAK-së dhe të Vetëvendosjes në Prizren, ja për çfarë janë pajtuar

Drejtues të AAK-së dhe të Vetëvendosjes në Prizren, janë takuar sot me qëllim të një koordinimi opozitar, raporton Gazeta e Prizrenit.

Pas takimit të mbajtur me ftesë të AAK-së, Besnik Krasniqi nga ky subjekt, tha se kanë pasur dakordim per të gjitha pikat.

“Tashmë po e presim edhe LDK-në edhe opozita do të veproj e bashkuar per projektet me rëndesi të veçantë për komunitetin!”, tha ai./ Gazeta e Prizrenit

Lexo edhe:

Zyrtare: Sot mbahet takimi i partive opozitare në Prizren, ja kush është shpreh për bashkëpunim