06-07-2020

Procedohen në organet e drejtësisë katër persona në Mamushë

Ndaj katër të dyshuarve kosovarë është iniciuar lënda për shkak se të njëjtit  kishin vepruar kundër vendimit të Qeverisë, në Mamushë.

Sipas policisë, rastri ka ndodhur dje, rreth orës 21:30.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.