19-09-2021

Publikohet një fotografi e rrallë e Vokrrit në moshën 17-vjeçare

Është zbuluar një fotografi kur legjenda e Kosovës në futboll, Fadil Vokrri, kishte filluar karrierën në klubin lokal, KF Llapi.

Fotoja është shkrepur në Ulqin, kur ky klub ishte atje për t’u stërvitur për sezonin e ri.

Vokrri është në mes dhe mund ta dalloni derisa edhe si 17 vjeçar kishte flokët e gjata./blic/

 

Asnjë koment

Comments are closed.