20-04-2024

Samuel Nikaj merr drejtimin e Lirisë

Nëpërmjet një postimi në rrjetin social “Facebook”, klubi Liria, ka njoftuar se trajneri i skuadrës nga Prizreni, në sezonin e ri do të jetë Samuel Nikaj.

“Trajneri shkodran Samuel Nikaj është emri i përzgjedhur nga Bordi i klubit për të drejtuar skuadrën bardhezi drejt Superliges.
Samueli tani më njihet si specialist i inkuadrimit të ekipeve në superligë (Flamurtarin dhe së fundi Vushtrinë ) dhe në superiore te Shqipëris me Kastriotin.I deshirojmê trajnerit mireseardhje dhe suksese me klubin tonë”, ka shkruar klubi prizrenas.

NIKAJ

Asnjë koment

Comments are closed.