22-09-2020

Serbët e provokojnë në Washington gazetarin kosovar me “Kosova është Serbi”, por ai ua kthen (Video)

Gjatë ditës së sotme është nënshkruar marrëveshja mes Kosovës dhe Serbisë në Washington, teksa gjatë raportimit gazetari i RTK-së, Ridvan Berisha është provokuar.

Protestuesit serbë në SHBA kanë provokuar gazetarin, Berisha me “Kosova është Serbi”.

Lexo edhe:

Dorëzohet kryetari Mytaher Haskuka

 

Reagimi i tij ishte i menjëhershëm duke iu drejtuar se “Kosova është e pavaruar”. / Indeksonline

 

Asnjë koment

Comments are closed.