Shpallje: SHITET Super shtëpia në Prizren (foto)

Shtëpia ndodhet në rrugën “Faredin Hoti” ( ish-rruga e Red Bullit)
Ka dy kate + nënkulm ( tërësisht e mobiluar me arkitekt – moderne ). Ka orientim nga Lindja.
Sip. e truallit 3 ari. Afër 300 m2 banim.
Me ngrohje qendrore dhe Klima.
S’ka nevojë për asnjë investim – është e re.
Shtëpia ka 5 ballkone, të gjitha të rregulluara me qeramikë.
Ka garazh, këndin veror dhe oxhak ne oborr.
Ka sistem automatik te ujitjes se luleve dhe pemëve.
Ka dokumente të rregullta.
Çmimi sipas marrëveshjes. Tel: +383 44 230 330