29-09-2022

Sot në rajonin e Prizrenit

Ngjarjet e paralajmëruara për sot:

Ora 14:00
Mbahet mbledhja e Komitetit për Politikë dhe Financa (KPF) të Kuvendit Komunal. (Salla e mbledhjeve në “Shtëpinë e Bardhë” Prizren)./GazetaePrizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.