20-05-2024

Sot në rajonin e Prizrenit

Ngjarjet e paralajmëruara për sot:

Ora 11:00
Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj merr pjesë në Akademinë Përkujtimore dhe në zbulimin e shtatores së atdhetarit, Shejh Myhedin Shehu. (Afër Teqesë së Madhe të Halvetive, Rahovec).

Ora 19:00
Lëvizja Vetëvendosje organizon takim me mërgimtarë më Prizren.(Restaurant “Mulliri Pintolli” në Marash). /GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.