15-04-2024

Sot në rajonin e Prizrenit

Ngjarjet e paralajmëruara për sot:

Ora  10:00

Me rastin e 20 vjetorit të Betejës së Buqes dhe rënies  së Dëshmorëve të kombit nga Prizreni, Nexhat Fanaj, Bamir Memaj dhe Ajdin Ramosaj, do të bëhen homazhe në varrezat e Dëshmorëve në Landovicë. I pranishëm do të jetë edhe kryetari, Mytaher Haskuka me stafin e tij.

 

 

Asnjë koment

Comments are closed.