03-12-2022

Sot në rajonin e Prizrenit

Ngjarjet e paralajmëruara për sot:

Ora 10:00
Kuvendi Komunal (KK) i Rahovecit mban mbledhje komemorative, në nderim të jetës dhe veprës së këshilltarit, Astrit Thaçi (salla e KK-së Rahovec).

Ora 10:30
Kryetari i Komunës së Prizrenit,  Mytaher Haskuka me përfaqësues nga OJQ “Developing Together”, nënshkruan memorandumin e bashkëpunimit për planin e banimit social për periudhën 2019-2021. (Ndërtesa “Shtëpia e Bardhë”)./GazetaePrizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.