01-04-2020

 Sulmohet një polic në Prizren

Një pjesëtar i Policisë së Kosovës është sulmuar fizikisht në Prizren.

Sipas policisë viktima ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.