13-08-2020

Tayna nga Prizreni çikë e “hajrit”, iu bën dhuratë prindërve një shtëpi

Tayna ka arritur sukses që në publikimin  këngës së parë “Columbiana”.

E kur janë bërë vetëm dy vite që kur ajo nisi karrierën, tashmë ka arritur sukses të panumërta, e që ia mundësojnë të ketë një jetë super luksoze, shkruan Indeksonline

 •  

  Por, përveç që po e shijon jetën në maksimum dhe është në majat e suksesit, Tayna si një vajzë e hasretit kujdeset edhe për prindërit e saj.

   

  Përmes një postimi në Instastory, Tayna ka treguar se tashmë ka filluar ndërtimi i shtëpisë që do të jetë dhuratë për prindërit e saj.

   

  “Vetëm 23 vjeçe dhe kam gjithçka që kam dashur gjithmonë. Ndërtoj shtëpi të re, si dhuratë për prindërit. Falënderuese”, ishin fjalët e Taynas në postim./Indeksonline/

   

  Asnjë koment

  Comments are closed.