03-12-2022

Therje me thikë në lagjen “28 Nëntori” ( Ortakoll), një person në gjendje të rëndë ( foto)

Pak orë më parë në lagjen Ortakoll, në rrugën “Hamit Bojniku” ka ndodhur një perleshje.

Për pasojë kanë marrë lendime trupore dy persona ku njëri nga ta ka pësur lëndime serioze nga goditja me thikë, thonë dëshmitarët e rastit.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin./tv Prizreni

 

Asnjë koment

Comments are closed.