30-07-2021

Tre të arrestuar për një vjedhje të  rëndë në Prizren

Tre persona janë arrestuar nga policia nën dyshimin se kanë kryer vjedhje. Sipas policisë, rasti ka ndodhur në Prizren.

“Gjatë kontrollit të automjetit të tyre janë gjetur dhe janë konfiskuar 20 shishe alkool të cilat të dyshuarit kanë pranuar se i kishin vjedhur” thuhet në raportin e policisë.

Pas intervistimit tre të dyshuarit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje. /GazetaePrizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.