30-05-2024

Vdes 19 vjeçari në Prizren, pasi u ther sot me thikë

Një 19 vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve që ka marrë sot, në Prizren.

Rasti ka ndodhur në lagjen “Tusus”, ndërsa i riu ka ndërruar jetë në Spitalin Rajonal të Prizrenit.

Lajmin për IndeksOnline e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj.

“Pas një përleshje ndërmjet tre personave, është lëndu një person me thikë dhe i njëjti ka ndërru jetë në spital rreth orës 16:30.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes, menjeherë pasi ka marrë informacionin nga ora Qendra Emergjente rreth orës 15:00, ndërsa ka kryer bastisjet”.

Dy të dyshuarit sipas Osmanollajt janë arrestuar dhe janë duke u intervistuar./Indeksonline

Asnjë koment

Comments are closed.