22-09-2020

Vdes një dhe lëndohen tre persona në një aksident në Piranë (Video)

Në mbrëmjen e sontme rreth orës 19:40, minuta në mes fshatrave Piranë – Krushë e Vogël, ka ndodhur një aksident me fatalitet.

Aksidenti ka ndodhur në mes të një traktori, një veture dhe një kamionete.

Si pasojë e këtijë aksidenti një person ka ndërruar jetë ndërsa tre të tjerë kanë pësuar lëndime, njëri nga të lënduarit është në gjendje më të rëndë, ka konfirmuar për TV Prizrenin drejtori i DRP-së në Prizren, Shaban Osmanollaj.

Lexo edhe:

Çfarë po ndodh në Prizren? Emri i ish-presidentit Rugova në një rrugë krahas ish-udhëheqësit komunist jugosllav

Të lënduarit janë duke marrë trajtim në Spitalin Rajonal të Prizrenit./tvprizreni.info/

Pamje nga aksidenti fatal afër Piranës ku vdiq një dhe u lënduan tre persona

Asnjë koment

Comments are closed.