17-06-2024

Vetaksident në autostradë, vetura përfundon mbi rrethoja

Është vetaksidentuar një veturë në autostradë, në hyrje të Suharekës.

Në pamjet e publikuara shihet teksa vetura qëndron mbi rrethoja, ndërkohë që nuk raportohet për të lënduar.

Policia tashmë ndodhet në vendin e ngjarjes dhe është duke u marrë me rastin./Paparaci

Asnjë koment

Comments are closed.