02-07-2022

Vetaksidentohet një shtetas i huaj në Prizren

Një person, shtetas i huaj është vetaksidentuar përderisa ishte duke drejtuar motoçikletën në Prizren.

Rasti ka ndodhur dje pasdite në rrugën “Ismajl Kryeziu” në Prizren. Sipas policisë viktima ka humbur kontrollin dhe është rrëzuar.

Si pasoj i dyshuari ka pësuar lëndime trupore dhe pas pranimit të tretmanit mjekësor lirohet./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.