25-10-2020

Video: “Stupcat” i kërkojë Kosovës fitore në ndeshjen ndaj Maqedonisë së Veriut

Kosova, sot zhvillon një ndeshje historike në “play-offin” e Ligës së Kombeve.

Fitorja e mundshmëe ndaj Maqedonisë së Veriut do t’i siguronte, Kosovës finalen e madhe dhe mundësinë jetësore për tu kualifikuar në Euro 2020, që do të zhvillohet verën e ardhshme, shkruan Gazeta e Prizrenit.

Lexo edhe:

Komuna e Prizrenit në vendet e fundit në Kosovë për Kulturë, Rini e Sport (Dokument)

Takimi nis nga ora 20:45, në stadiumin e modern të Shkupit.

Një fitore përmes një video-xhirimi Kosovës i kanë dëshiruar edhe grupi humoristik Stupcat:

 

Asnjë koment

Comments are closed.