28-05-2024

Vritet një grua në Ferizaj dhe plagoset një burrë

Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënësi i Policisë Rajonale të Ferizajt, Kanun Veseli.

Informatat në Policinë e Kosovës janë që deri më tani një grua është pranuar në Qendrën Emergjente të Spitalit të Ferizajt pa shenje jete.

Asnjë koment

Comments are closed.