24-09-2021

Zhduket një grua në Malishevë

Një person në fshatin Shkarashnik të Malishevës ka raportuar në polici se bashkëshortja e tij është larguar në shtëpia.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur, të mërkurën pasdite, dhe se nuk dihet vendndodhjen e gruas.

Policia thotë se është duke e trajtuar ketë rast dhe deri sot nuk ka asnjë informacion për gruan e zhdukur.

Asnjë koment

Comments are closed.