18-04-2024

60-vjeçari vdes pasi rrokulliset me traktor dhe bie në lum

Një 60-vjeçar ka humbur jetën pas rrokullisjes me traktor në fshatin Vraniq të Suharekës. Ai ka rënë në lum, tek vendi i quajtur “Ara e Sylë Bajramit” në

 

Sipas policisë, viktima me iniciale R. K. thuhet të këtë ndërruar jetë mbrëmë, në rrugë për në urgjencën e Suharekës. Në vendin e ngjarjes përpos strukturave policore për hetimin e rastit i pranishëm ishte edhe prokurori i shtetit.

 

Trupi i pajetë dërgohet për autopsi. Rastet e rrokullisjes me traktor nuk janë të pakta. Si pasojë disa persona kanë humbur jetën.

Asnjë koment

Comments are closed.