29-11-2022

Parashikimi i motit për sot (e martë)

Për të sot ( e martë) parashihet mot me diell dhe vranësira. Mund të ketë ndonjë reshje të izoluar në zona të caktuara. Gjatë mëngjesit pritet të ketë edhe vranësira të ulëta apo mjegull nëpër lugina dhe ultësira.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 3 deri në 6°C, ndërsa ato maksimale prej 15- 17 °C. /MK

Lexo edhe:

Therje me thikë në Prizren, një person lëndohet rëndë

Asnjë koment

Comments are closed.