19-04-2024

Parashikimi i motit për të martën ( 05.03 )

Për të martën parashikohet të mbajë mot me me vranësira dhe intervale me diell, ku pritet të ketë reshje lokale shiu, kryesisht gjatë orëve të para të 24-orëshit dhe në mëngjes. Gjatë ditës reshjet do të mbesin të izoluara.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 5 deri në 7°C, ndërsa ato maksimale prej 13 – 16°C./MK

Asnjë koment

Comments are closed.