28-09-2022

A do të jep rezultat përpjekja e re për ta ndalur grevën?

Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknologji, Inovacion, Kulturë, Rini dhe Sport sot mbanë diskutim për grevën në arsim.

Në këtë diskutim do të marrin pjesë ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci, ministri i Financave, Hekuran Murati dhe kryetari i SBAShK-ut, Rrahman Jasharaj.

Ndryshe, ky diskutim pritet të zhvillohet duke filluar nga ora 11:00.

Asnjë koment

Comments are closed.