16-08-2022

Aksident i rëndë afër autostradës në Suharekë

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutav në Suharekë.

Aksidenti ka ndodhur konkretisht në unazën që lidhë Suharekën me Zonën Industriale në Shirokë, afër autostrades.

Të përfshira ishin dy makina, një Golf 4 dhe një Peugeot. /IndeksOnline/

Asnjë koment

Comments are closed.