16-04-2024

Aksident në autostradën Prizren – Prishtinë, dy të lënduar

Dy persona kanë pësuar lëndime trupore, pas një aksidenti që ka ndodhur në autostradën Prizren – Prishtinë, kilometri i 48-të.

Mund të jetë një imazh i makinë dhe rrugë

Rastin për Klankosova.tv e ka konfirmuar Bajram Krasniqi, zëdhënës i policisë.

Krasniqi tha se në aksident ishin të përfshirë një kamionetë dhe një veturë.

“Të lënduarit, janë dërguar për tretman mjekësor”, tha Krasniqi.

“Për info tjera shtesë ju informojmë me kohë”, theksoi ai.

Asnjë koment

Comments are closed.