23-04-2024

Sot kthehen ndeshjet e Championsit, këto janë takimet që do të zhvillohen

Sot do të luhen dy ndeshje në kuadër të Champions League.

Ndeshja më interesante në Champions do të jetë ajo në mes Interit dhe Atletico Madridit, që do të zhvillohet nga ora 21:00.

Interi llogaritet favorit në këtë takim që do të zhvillohet në “Giuseppe Meazza”, njofton Klankosova.tv.

Në anën tjetër, PSV-ja do ta pres Dortmundin në “Philips Stadion” që ka kapacitet prej 35 mijë ulësesh.

Dortmundi në ballafaqime me PSV-në ka rezultate pozitive, ku nga tri ndeshje, i ka dy fitore dhe një barazim.

Asnjë koment

Comments are closed.