21-01-2022

Arrestohen në Prizren pasi e rrëmbyen një shtetas turk

Në Prizren janë arrestuar dy të dyshuar pasi të kishin rrëmbyer dhe  mbajtur në një vend të panjohur një shtetas të Turqisë.

Konsullata turke është njoftuar, viktima kishte lëndime të lehta në kokë dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Sipas raportit 24 orësh të policisë të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.

Asnjë koment

Comments are closed.