13-07-2024

Arrestohet prizrenasi, dyshohet se kanosi familjarët dhe demoloi orenditë shtëpiake

Një person është arrestuar të shtunën në Prizren, nën dyshimin se ka kanosur anëtarët e familjes së tij, dhe ka demoluar orenditë shtëpiake.

I dyshuari është dërguar në mbajtje, me vendim të prokurorit.

Rasti është cilësuar “Dhunë në familje”, njofton policia

Asnjë koment

Comments are closed.