04-10-2023

Sport

Chelsea iu reziston ofertave për Bakayokon dhe Moratan

Chelsea nuk do t’i shesë Alvaro Moratan dhe Tiemoue Bakayokon në verë, raporton Telegraph. Megjithatë, sipas mediumit britanik, klubi londinez do të pranonte t’i shiste ata nëse ndonjëri prej tyre […]

Benatia: Nuk ishte penallti

Mbrojtësi i Juventusit, Medhi Benatia, ka thënë se nuk është dashur të jepej penallti për Real Madridin, pasi sipas tij ai e preku topin, ndërsa Lucas Vazquez vetëm u rrëzua. […]

Pas Lazios dhe Newcastle edhe Liverpooli pas Valon Berishës?

Vështirë të gjesh lojtar më të rëndësishëm se Valon Berisha këtë sezon te Red Bull Salzburg, pasi këtë po e konfirmon me paraqitjet e tij të jashtëzakonshme. Titulli i kampionit […]

Humbje nga Golden State dhe Bostoni në ndeshjet e parëndësishme para playoffit

Pak ditë para fillimit të playoffit skuadrat në NBA duket se po përkujdesen që t’i pushojnë mirë lojtarët. Kështu, si pasojë Golden State Warriors ka pësuar humbje me rezultat 119-79 […]

Iniesta: Humbja nga Roma mund të ketë qenë ndeshja e fundit për mua në LK

Mesfushorti veteran i Barcelonës, Andres Iniesta, ka aluduar për një largim nga klubi katalanas pas eliminimit nga Roma në Ligën e Kampionëve. Barcelona fitoi ndeshjen e parë me rezultat 4-1, […]

Newsletter

  • Abonohuni tani!

    Për më të rejat nga Gazeta e Prizrenit.