01-08-2021

Dafina Zeqiri kthehet me “Fuego” (video)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është kthyer me një projekt të ri muzikor.

“Fuego” titullohet kënga e re e Zeqirit për të cilën këngë ka bashkëpunuar me Redbox Entertainment.

Për muzikën është kujdesur vetë këngëtarja. Për tekstin është ndihmuar nga Lumi B dhe Arbër Gjikolli./kona.net/

 

Asnjë koment

Comments are closed.