22-05-2024

Deputetja Musliu i ndërhynë Albin Kurtit në fjalim, ia vendos flamurin në setër!

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Ganimete Musliu i ka ndërhyrë Albin Kurtit në foltore derisa ai po e paraqiste programin e qeverisë para deputetëve

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës i ka vendosur në setër flamurin e Kosovës dhe atë të Shqipërisë.

 

Kurti për një moment e ka ndërprerë fjalimin ndërsa në fund e ka falënderuar deputeten Musliu./IndeksOnline/

 

Asnjë koment

Comments are closed.