17-08-2022

Diaspora po vjen! Kolona e pritje të gjata në Vermicë

Kjo pasi rrugët janë bllokuar nga veturat e diasporës, e cila ia ka mësyer Kosovës.

Kolona e pritje të gjata është duke pasur edhe në pikat kufitare “Dheu i Bardhë” dhe “Merdare”.

Në këto dy pika, pritja zgjat deri në dy orë, ndërsa kolonat janë të gjata deri në 1 kilometër./Indeksonline/

Asnjë koment

Comments are closed.