14-04-2024

Digjet një veturë në Suharekë

Një veturë është djegur sonte në Suharekë, pasi është përfshirë nga flakët rreth orës 21:00, në afërsi të bankës “NLB”, njoftoi Organizata Vullnetare Zjarrfikësit dhe Shpëtimit.

Zjarrfikësit kanë lokalizuar zjarrin në kohë të shpejt dhe kanë shpëtuar veturën pa dëme të mëdha.

Pamjet:

May be an image of car
May be an image of fire
No photo description available.
No photo description available.

 

Asnjë koment

Comments are closed.