03-10-2022

Drilon Hajrizi kalon te “Bashkimi”

Basketbollisti i njohur Drilon Hajrizi, prej sot do të jetë pjesë e ekipit të basketbollit “Bashkimi” të Prizrenit, shkruan “GazetaePrizrenit.net”.

Këtë e ka njoftuar klubi, duke njoftuar se basketbollisti i njohur kosovar tashmë zyrtarisht ka nënshkruar me klubin prizrenas

28-vjeçari  Hajrizi edicionin e shkuar ka luajtur në Japoni, por kishte pësuar lëndim dhe pastaj ka kaluar fazën e shërimit.

Asnjë koment

Comments are closed.