22-07-2024

Driton Selmanaj: Prizreni dhe e tërë Kosova meriton qeverisjen e LDK-së

LDK në Prizren mbrëmë pati një takim me kryetarin qendror, Lumir Abdixhiku, ku të pranishëm ishin të gjitha strukturat e degës së LDK-së, raporton Gazeta e Prizrenit.

Kryetari Driton Selmanaj, njoftoi se në mes tjerash ka thënë që Prizreni dhe Kosova meritojnë qeverisjen e LDK-së.

 

Asnjë koment

Comments are closed.