20-05-2024

E pazakontë/ Fëmija lind “me bisht”, publikohen fotografitë

Një fenomen i çuditshëm ka ndodhur në botë!

Një fëmijë identiteti i të cilit dhe familjes së tij nuk janë bërë të ditur ka lindur me bisht, shkruan lajmi.net.

Ky është një fenomen jashtëzakonisht i rrallë, përfshirë këtu edhe gjatësinë e “bishtit” që arrinë mbi 12 centimetra.

Më poshtë mund t’i shihni fotografitë para dhe pas amputimit të këtij zgjatimi në trupin e fëmijës. /Lajmi.net/ 

Asnjë koment

Comments are closed.