05-12-2020

E tmerrshme, shqiptari e ngreh zvarrë qenin me veturë

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Sukth të Durrësit.

Faqja “Animal Rescue Albania” ka publikuar një fotografi të një veture duke tërhequr zvarrë një qen.

Fatkeqësisht qeni nuk ka arritur t’i mbijetoj plagëve dhe ka ngordhur.

Mbetet të shihet nëse autoritet në Shqipëri do të marrin masa ndaj vozitësit të veturës që ja mori jetën qenit./Indeksonline/

Image may contain: car and outdoor

Image may contain: outdoor

Asnjë koment

Comments are closed.