28-05-2024

FFK-ja përjashton Ulpianën dhe Vllazninë nga Liga e Parë

 

Komisioni Disiplinor dhe Etikës – Shkalla e Parë, ka përjashtuar nga garat klubin e Ulpianës dhe Vllaznisë së Pozheranit.

Ky vendim ka ardhur pasi dy klubet e Ligës së Parë, janë vertetuar se kanë kurdisur ndeshjen e javës së kaluar, ku Vllaznia kishte fituar me rezultat 4-3./IO

 

Asnjë koment

Comments are closed.