18-02-2020

Flori Mumajesi kthehet në kohë, publikon videon që emocionoi të gjithë

Kantautori Flori Mumajesi është kthyer në kohë për ta publikuar një pjesë nga videoklipi i këngës “S’të fal”, duet ky me Mentor Hazirin, shkruan lajmi.net.

“Sa herë ngre sytë nga qielli😔”, ka shkruar ai pranë videos së publikuar e cila i ka emocionuar ndjekësit e Florit të cilët i kanë shkruar edhe komente pozitive.

Kujtojmë se kohëve të fundit Flori shpesh po kthehet në kohë për të publikuar projekte të vjetra muzikore të cilat janë dëgjuar dhe vazhdojnë të dëgjohen edhe sot.

Asnjë koment

Comments are closed.