28-05-2024

Gjendet trupi i pajetë i 40-vjeçarit shqiptar në brigjet e Kroacisë 

40-vjeçari u mbyt në zonën e Porto Romanos dhe rezultonte i zhdukur prej dy muajsh.

Viktima ishte duke peshkuar së bashku me të vëllanë dhe një person tjetër, dhe dyshohet se ka rrëshqitur duke rënë në ujë, por nuk ka mundur të dalë nga deti pasi është tërhequr nga rryma.

Asnjë koment

Comments are closed.