16-04-2024

Gjuajtje me armë në Haraçinë, plagoset shoferi i kryetarit Ridvan Ibraimi dhe dy të tjerë

Para pak çastesh ka ndodhur një gjuajte me armë zjarri në Haraçinë, ku ka mbetur i plagosur shoferi i Ridvan Ibraimit, kryetar i komunës së Haraçinës.

Klan Maqedoni mëson se të plagosur janë edhe dy persona të tjerë.

Për më shumë informacione pas pak…

Asnjë koment

Comments are closed.